Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Ostrzega przed radarem

2010-07-08 14:25

Ostrzega przed radarem

Ostrzega przed radarem

W czasie jazdy, program SpeedAlarm ostrzega o patrolach policji i wypadkach, które zgłosili inni kierowcy oraz o wszystkich fotoradarach stacjonarnych.

Sam użytkownik, także może zgłaszać utrudnienia zauważone na drodze. Korzysta z niego już ponad 60 tys. kierowców w Polsce.

Firma Binartech opublikowała wersję SpeedAlarm na telefony iPhone 3G, 3Gs i iPhone 4. W kilka dni po premierze, SpeedAlarm trafił na listę najpopularniejszych darmowych aplikacji na iPhone.

Aplikacja jest bezpłatna i występuje w App Store pod nazwą "SpeedAlarm Polska". Aplikacja dostępna jest również na inne najpopularniejsze telefony komórkowe, oparte o platformy Windows Mobile, Android, Symbian, J2ME. Pełna lista obsługiwanych modeli dostępna jest na stronie http://www.speedalarm.pl/.

Źródło: BinarTech

Tagi: Polska, program, policja, wypadek, polski, model, eagle premier, nissan patrol
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Re: SpeedAlarm

Czytaj mnie / 188.146.20.* / 2010-07-09 21:53
Cudo????
Lepiej zakupić GPS-a z aktualnymi POI, i tyle.
 
antek22 / 93.174.29.* / 2014-05-07 12:37
To tutaj polecam aplikacje Rysiek. Aplikacja nie tylko ostrzega kierowców przed zdarzeniami na drodze, ale pozwala też je im zgłaszać – użytkownicy mogą sami siebie nawzajem ostrzegać przed wszystkimi wyżej opisanymi przeszkodami drogowymi oraz dziękować za ich otrzymanie, ma to wymiar społecznościowy. Jest niesłychanie pomocna.

Oferty motoryzacyjne