Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Odświeżony Nissan Versa zadebiutuje w Nowym Jorku

2014-04-12 12:00

Odświeżony Nissan Versa zadebiutuje w Nowym Jorku

Odświeżony Nissan Versa zadebiutuje w Nowym Jorku
Niektóre auta na rynku w Stanach Zjednoczonych wzbudzają w nas ogromną zazdrość podsycaną dodatkowo przez atrakcyjną cenę. Z innymi modelami natomiast jest całkowicie odwrotnie - łagodzą uczucie zawiści. Jak jest w przypadku odświeżonego modelu Nissan Versa?


Stylistykę ocenicie sami, ale trzeba przyznać, że jest dość intrygująca. Jeśli chodzi o zmiany, te skupiają się głównie w przedniej części, która inspirowana jest modelem Altima. Mamy więc bardzo duże lampy, przeprojektowany grill z chromowaną ramką oraz lampy przeciwmgłowe z chromowanymi wstawkami. Całości dopełnia przeprojektowany zderzak. Coś jeszcze?

W wariantach SV i SL dostaniemy nowe lusterka ze zintegrowanymi kierunkowskazami. Oprócz tego każdy model dostanie zmodyfikowany tylny zderzak oraz nowe 15 calowe felgi, które w tak dużym aucie wyglądają dość dziwnie. We wnętrzu znajdziemy nową kierownicę, system Bluetooth, zmienioną tapicerkę oraz białe podświetlenie. Nissan obiecuje, że w każdym wariancie - S, S Plus, SV oraz SL - znajdziemy coś nowego.

A jak Wam podoba się poprawiony Nissan Versa?

Tagi: zmiany, system, nissan, model, morgan plus, nissan altima
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne