Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Odświeżona Honda Civic z pakietem dodatków Sport

2014-09-24 15:00

Odświeżona Honda Civic z pakietem dodatków Sport

Odświeżona Honda Civic z pakietem dodatków Sport
Przed wielkimi salonami samochodowymi niemal wszyscy producenci chcą pokazać coś ciekawego. Coś, co przyciągnie uwagę obserwatorów i potencjalnych klientów. Honda postanowiła odświeżyć model Civic i nadać mu sportowego charakteru w odmianie Sport.


Honda Civic od zawsze kojarzyła się ze sportem, ale wydaje się, że dopiero teraz producent odważył się na większe powiązania z emocjami pod względem wyglądu. Odświeżony model w wersji Sport prezentuje się jak po bardzo delikatnej kuracji w firmie tunerskiej. Zmieniono między innymi przednie lampy i wkomponowano w nie światła do jazdy dziennej. Zmieniono również przedni zderzak, który teraz jest bardziej dynamiczny i odrobinę agresywny.

Oprócz tego mamy również poprawione listwy progowe, niewielki spojler na tylnej klapie, poprawiony tylny zderzak z niewielkim dyfuzorem oraz lampy z elementami LED. We wnętrzu mamy nowe materiały, chromowane wstawki, dodatki w kolorze metalicznej czerni itp. Trzeba przyznać, że zmiany wyszły Hondzie Civic w wersji Sport na dobre i w pewnym sensie przygotowują miłośników marki do pojawienia się wariantu Type R.

Niestety sport kończy się na wyglądzie, gdyż pod maską nie ma żadnych zmian.

Tagi: zmiany, honda, sport, model, zmian, honda civic, niewielki
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne