Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Nowy Nissan Murano zadebiutuje na NY Auto Show

2014-03-25 12:00

Nowy Nissan Murano zadebiutuje na NY Auto Show

Nowy Nissan Murano zadebiutuje na NY Auto Show
Już na zbliżającym się Salonie Samochodowym w Nowym Jorku zadebiutuje nowy Nissan Murano. Plotki i zapowiedzi tej premiery krążą w sieci już od jakiegoś czasu, ale teraz producent postanowił zaprezentować pierwsze zdjęcia oraz film, na którym pokazuje szczegóły nowego modelu.


Rzecz jasna ani zdjęcia, ani film zbyt wiele nie pokazuje, ale możemy ocenić jak wyglądają szczegóły oraz charakterystyczne elementy nowego Nissana Murano. Warto zwrócić uwagę na przednie światła, które nawiązują delikatnie do modelu koncepcyjnego z 2013 roku - Nissana Resonance. Jak widać Japończycy upodobali sobie to specyficzne zagięcie lampy. Ot, nowy element rozpoznawczy.

Sam producent w oświadczeniu prasowym wyjaśnia: "Topowy model Nissana w segmencie SUVów i crossoverów zapowiada nowy język stylistyczny dla wszystkich przyszłych modeli w gamie Nissana. Ponadto w parze z innowacyjną stylistyką, Nissan Murano na RM 2015 oferuje komfortowe i bardzo przestronne wnętrze z klimatem luksusu, bezpieczeństwa i nowoczesności."

Więcej informacji na temat Nissana Murano, być może wraz z oficjalnymi zdjęciami, pojawi się już wkrótce. Czekamy z niecierpliwością.

Tagi: film, auto, nissan, show, model, honda element, nissan murano
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne