Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Nowy Nissan Maxima - pierwsze zapowiedzi

2015-02-02 10:00

Nowy Nissan Maxima - pierwsze zapowiedzi

Nowy Nissan Maxima - pierwsze zapowiedzi

Dla wielu producentów samochodów Super Bowl to doskonała okazja na reklamę. Niektórzy płacą potężne sumy tylko po to, aby zdobyć te 30 sekund szansy na zwrócenie na siebie uwagi. Podobnie postąpił Nissan, który w krótkiej reklamie pokazał model Maxima.


Na ostatnim Salonie Samochodowym NAIAS w Detroit Nissan pokazał model koncepcyjny Sport Sedan, który prezentował się rewelacyjnie, ale było wiadomo, że w takiej formie nie pokaże się w salonach. Teraz japoński producent pokazał produkcyjną wersję, która co prawda nie jest tak futurystyczna, ale i tak prezentuje się świetnie przypominając nieco amerykańskie triki stylistyczne.

Panowie z Nissana postanowili nagrać ciekawy film promocyjny, na którym pokazują również inne swoje modele, m.in. GT-R LM NISMO - o nim napiszemy niedługo. Wracając do Nissana Maximy, już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z zupełnie innym autem. Szczegóły na razie są nieznane, ale więcej dowiemy się 1 kwietnia na Salonie Samochodowym w Nowym Jorku. Plotki mówią, że pod maską pojawi się między innymi silnik 3.5 V6 o mocy 260 KM.

Tagi: sport, film, nissan, model, silnik, inne, łada oka, nissan maxima
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne