Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Nissan X-Trail/Roge zaprezentowany we Frankfurcie

2013-09-12 12:00

Nissan X-Trail/Roge zaprezentowany we Frankfurcie

Nissan X-Trail/Roge zaprezentowany we Frankfurcie
Na Salonie Samochodowym we Frankfurcie nie mogło zabraknąć SUVów i crossoverów. Oczywiście Nissan nie może być w tyle za konkurencją, dlatego też zaprezentował swój nowy model X-Trail. Czy zgrabny wygląd będzie kluczem do sukcesu?


Spoglądając na Nissana X-Trail (lub Rogue na innych rynkach) z pewnością nie popadamy w zachwyt, ale linie nowości są dość przyjemne. Nieco muskularna sylwetka podkreślana jest przez dynamicznie poprowadzone światła przednie i tylne. Uwagi nie rozpraszają zbędne przecięcia czy przetłoczenia.

Producent wspomina, że wyższe warianty wyposażenia dostaną pełne oświetlenie wykonane w technologii LED, choć wszystko okaże się, gdy auto trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku. We wnętrzu nowego Nissana również jest przyjemnie, znajdziemy tam wiele elementów i akcentów chromowanych, polakierowanych na fortepianową czerń lub aluminiowych.

W opcji wyposażenia dodatkowego znajdziemy między innymi dodatkową dwuosobową kanapę w trzecim rzędzie. Co prawda podstawowe wersje zostaną wyposażone w tapicerkę materiałową, ale w wyższych wariantach znajdziemy już całe połacie skóry z kontrastującym przeszyciem. Warto również zwrócić uwagę na klapę bagażnika, która otwiera się pod kątem niemal 80 stopni.

Tagi: auto, nissan
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne