Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Nissan Juke Nismo RS zadebiutuje w Los Angeles

2013-10-10 18:00

Nissan Juke Nismo RS zadebiutuje w Los Angeles

Nissan Juke Nismo RS zadebiutuje w Los Angeles
Niedawno skończyła się karuzela związana z 65. Salonem Samochodowym we Frankfurcie, zaś już wkrótce wystartuje kolejna duża impreza, tym razem za Wielką Wodą w Los Angeles. Wśród wielu premier na uwagę zasługuje między innymi Nissan Juke Nismo RS.


Informacje na temat modelu są dość ograniczone, choć producent wspomina o sportowym zawieszeniu, które zapewni świetne prowadzenie w każdych warunkach. Zmienią się przede wszystkim sprężyny, amortyzatory oraz stabilizatory. Jeśli chodzi o napęd, ten ma być generowany przez czterocylindrową jednostkę generującą 230 KM oraz około 300 Nm momentu obrotowego.

Co ciekawe, w ofercie pojawi się zarówno wersja z manualną skrzynią biegów i napędem na przednią oś, jak również ze skrzynią CVT, która przekaże napęd na wszystkie koła. Nowy Nissan Juke Nismo RS zostanie zaprezentowany wraz z innym konceptem z serii Nismo, choć producent nie mówi, co to będzie. Mimo to z wcześniejszych zapowiedzi i informacji wynika, że będzie to prawdopodobnie Nissan GT-R Nismo. Poczekamy - zobaczymy.

Tagi: informacje, nissan, amortyzatory, nissan juke
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne