Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Nissan 370Z Nismo oficjalnie zaprezentowany

2014-05-17 10:00

Nissan 370Z Nismo oficjalnie zaprezentowany

Nissan 370Z Nismo oficjalnie zaprezentowany
Tajemnica nie trwała długo. Wczoraj pokazaliśmy pierwsze zdjęcie modelu Nissan 370Z Nismo, które miało być jedynie tajemniczą zapowiedzią, ale tajemnicy tam nie było, więc producent postanowił dziś pokazać całe auto. Jak widać, misterny marketingowy plan nie powiódł się.


Zamiast oceniać fuszerkę marketingowców, jeszcze raz zerknijmy na auto, a tym razem mamy już co oceniać. A zaczniemy od stylistyki, która opiera się na nowych zderzakach i listwach progowych. Z przodu w oczy rzucają się czerwone wstawki w postaci splittera, światła do jazdy dziennej LED, nowy grill, po bokach mamy nowe listwy progowe również z czerwonymi wstawkami, z tyłu zaś duży dyfuzor, dwie końcówki układu wydechowego słusznych rozmiarów oraz obowiązkowe elementy w kolorze czerwonym.

Ładnie prezentują się również nowe 19-calowe felgi, zaś zwieńczeniem całości jest subtelny spojler. Nie mamy co prawda zdjęć wnętrza, ale producent wspomina o czarno-czerwonych fotelach Recaro obszytych Alcantarą, w opcjonalnym wyposażeniu natomiast znajdziemy system wspomagający jazdę z 7-calowym wyświetlaczem dotykowym. Pod maską zmian nie ma, ale dość ciekawą zmianą jest 7-biegowa skrzynia automatyczna z systemem Downshift Rev Matching (DRM).

Tagi: system, auto, nissan, razem, zmian, dyfuzor, nissan 370z
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne