Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Nissan 350Z - nowa młodość dzięki firmie Senner

2012-04-02 15:00

Nissan 350Z - nowa młodość dzięki firmie Senner

Nissan 350Z - nowa młodość dzięki firmie Senner
Nissan 350Z to jedno z nielicznych aut, które nawet po wielu latach ciągle sprawiają ogromne wrażenie. Jak na samochód sprzed przeszło 12 lat, nadal prezentuje się świeżo i atrakcyjnie. Opisywany model 350Z Roadster otrzymał dodatkowo talon na kurację odmładzającą w studiu Senner Tuning.

Oprócz dodatków stylistycznych, Nissan 350Z Roadster otrzymał również potężny zastrzyk mocy, ale o tym za chwilę. Jeśli chodzi o aspekty estetyczne, w oczy rzucają się nowe, dwukolorowe felgi w rozmiarze 20 cali i szerokości 9 oraz 10 cali. Dopełnieniem całości jest regulowane zawieszenie Varrant, które nie tylko poprawia prowadzenie, ale i nadaje auto agresywnego wyglądu.

Jest również kilka innych dodatków, które nadają autu niepowtarzalnego uroku. Na przykład tylne światła zawierają literę Z stworzoną z diod LED, zaś reflektory zostały przyciemnione szarym lakierem. Jednak najciekawsze jest to, co kryje się pod maską tego pomarańczowego potwora.

Standardowa jednostka 3,5-litra V6 została wyposażona w sprężarkę mechaniczną oraz nowy układ wydechowy ze stali nierdzewnej Invidia Q300. Rezultatem takiego zabiegu jest zwiększenie mocy ze standardowych 280 KM do imponujących 411 KM. Moment obrotowy natomiast z 363 Nm podskoczył do 465 Nm. Niestety nie znamy osiągów poprawionej wersji auta.

Tagi: auta, auto, nissan, światła, nissan 350z, smart roadster, zwiększenie
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl