Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Nissan Kicks - ciekawy koncept prosto z Sao Paulo

2014-10-29 10:00

Nissan Kicks - ciekawy koncept prosto z Sao Paulo

Nissan Kicks - ciekawy koncept prosto z Sao Paulo
Lada chwila wystartuje Salon Samochodowy w Sao Paulo, a na nim zobaczymy naprawdę imponującą ilość ciekawych modeli koncepcyjnych różnych producentów. Jedną z propozycji jest Nissan Kicks.


Auto co prawda jest w fazie projektowej, ale już wkrótce zobaczymy produkcyjną wersję, która prawdopodobnie będzie oferowana jedynie na rynku w Brazylii, ale jeśli zainteresowanie będzie wysokie to kto wie? Może ten ciekawy crossover pojawi się w Europie? Ciężko w chwili obecnej umieścić Nissana Kicks w odpowiednim miejscu w ofercie, w której mamy już modele Juke, Qashqai oraz X-Trail.

Zdaniem producenta, nowy model Kicks odzwierciedla potrzeby szybko rozwijającego się rynku w Brazylii. W kuluarach mówi się, że będzie to również podstawa dla modelu, który miałby na innych rynkach pełnić rolę tańszej wersji Juke'a. Jeśli chodzi o stylistykę, koncept ma imponujące 19-calowe felgi i typowe dla crossoverów dodatki tj. nakładki, poszerzenia nadkoli, agresywne zderzaki itp.

Z przodu zastosowano duży grill w kształcie litery V, z tyłu zaś ciekawie ukształtowane końcówki układu wydechowego. Całość mierzy 4300 mm długości, 1800 mm szerokości, 1600 mm wysokości z rozstawem osi 2620 mm. Niestety informacje na temat jednostki napędowej nie zostały zdradzone, choć zapewne pod maską kryje się niewielka jednostka czterocylindrowa o pojemności 1.6 litra.

Tagi: auto, informacje, nissan, model, nissan qashqai, nissan juke
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne