Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Nadjeżdża Mercedes CLS w wersji coupe-kombi

2011-10-13 10:00

Nadjeżdża Mercedes CLS w wersji coupe-kombi

Nadjeżdża Mercedes CLS w wersji coupe-kombi
W sieci pojawiły się zdjęcia samochodu, który jest najprawdopodobniej produkcyjną wersją Mercedesa CLS Shooting Break. Oficjalna premiera auta może mieć miejsce już za kilka miesięcy w Genewie.

CLS wchodząc na rynek w 2004 roku, rozpoczął modę na 4-drzwiowe coupe, którą później podchwycili konkurenci z Audi, Porsche, VW, czy Astona Martina. Nowa edycja CLS-a konsekwentnie kontynuuje stylistyczną koncepcję poprzednik, ale na tym nie koniec.

W 2010 roku Mercedes pokazał koncept CLS, który odwoływał się do nieco zapomnianej stylistyki Shooting Brake. Wszystko wskazuje na to, że produkcyjna wersja konceptu (ewentualnie zaawansowany prototyp) może już niedługo mieć swoją premierę. Motoryzacyjni paparazzi dostrzegli egzemplarz pozbawiony większego kamuflażu. Trzeba przyznać, że bryła nowego CLS-a zachwyca. Nie jest to typowy "Shooting Brake" z jedną parą drzwi, ale raczej usprotowione kombi dla rodzin z werwą.

Jeśli prace nad prototypem są wystarczająco zaawansowane, to być może Mercedes przedstawi swój nowy model na targach w Genewie, w marcu 2012 r.

Zdjęcia szpiegowskie Mercedesa CLS Shooting Break znajdziecie tutaj -
http://www.motorauthority.com/pictures/1067248_2013-mercedes-benz-cls-shooting-brake-spy-shots_a-1#100366663

Tagi: rynek, audi, mercedes, porsche, mercedes cls, fso kombi, renault coupe, dacia break
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne