Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Mini z pakietem Sport Pack we wszystkich wersjach

2015-02-06 10:00

Mini z pakietem Sport Pack we wszystkich wersjach

Mini z pakietem Sport Pack we wszystkich wersjach

Nowe Mini ma wyglądać drapieżnie i sportowo bez względu na wersję silnikową i wyposażenia. Takie założenia miał producent, ale jak widać nie zawsze wszystko się udaje. Dlatego też dla wybrednych przygotowano specjalny pakiet dodatków Sport Pack.


Nowy pakiet dodatków Sport Pack będzie dostępny dla każdego modelu w nadwoziu 3- i 5-drzwiowym bez względu na wersję silnika i wyposażenia. Zdaniem producenta, akcesoria nadają autu "atletycznego wyglądu" i wpływają nie tylko na aparycję, ale i prowadzenie. Wszystkie modele oprócz One i One D dostaną nowe zawieszenie, które z pewnością poprawi właściwości jezdne przy większych prędkościach, ale i umili pokonywanie zakrętów w mieście.

Oprócz tego zaplanowano nowe 17-calowe felgi aluminiowe w kolorze srebrnym lub czarnym. Oprócz tego we wnętrzu znajdziemy wielofunkcyjną kierownicę z modelu John Cooper Works. Zwieńczeniem całości jest spojler z tego samego wariantu. W topowych odmianach Cooper S i Cooper SD pakiet dodatków Sport Pack przewiduje ponadto akcenty w kolorze fortepianowej czerni we wnętrzu dwustrefową klimatyzację, skórzaną tapicerkę Diamond oraz paski na masce.

Tagi: sport, akcesoria, mini cooper, modele, subaru mini
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne