Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Mercedes Vito - wypożycz i jedź

2016-05-06 12:11

Mercedes Vito - wypożycz i jedź

Mercedes Vito - wypożycz i jedź

Dzisiejsze realia biznesowe oznaczają wciąż nowe wyzwania i gotowość do zmian. Wie o tym każdy przedsiębiorca, dlatego liczy się elastyczność i umiejętność dopasowania oferty do rzeczywistych potrzeb i możliwości klientów. Wie o tym także Mercedes-Benz.

Dotychczas klienci, chcąc pozyskać samochód dostawczy, mieli do wyboru zakup za gotówkę, kredyt bądź leasing. Oczywiście każde z tych rozwiązań ma swoje zalety, jednak czasem ich koszty przekraczają możliwości firmy, a pojazd jest niezbędny. Z myślą o takich właśnie sytuacjach powstała najnowsza oferta Mercedes-Benz Leasing: Rent&Drive – czyli, mówiąc najprościej, długoterminowe wypożyczenie pojazdu. Łączy ona zalety leasingu z większą dostępnością i swobodą, a jednocześnie niższymi kosztami. Jak to działa? Bardzo prosto – bo w biznesie liczy się prostota: klient, który zdecyduje się na nowego Mercedesa Vito w ofercie Rent&Drive, podpisuje jedynie umowę, w ramach której uiszcza stałą opłatę miesięczną w wysokości już od 970 zł przez 2 do 5 lat, a po upływie wybranego okresu po prostu zwraca pojazd i może go wymienić na nowy. To wszystko. Co istotne, nie ponosi też kosztów wpłaty wstępnej, a stała wysokość rat pozwala dokładnie zaplanować koszty i spać spokojnie. Jeśli porównać dostępność analogicznej konfiguracji nowego Vito w ramach innych produktów finansowych Mercedes-Benz Leasing, widać, że oferta Rent&Drive pozwala użytkować pojazd najniższym kosztem i jest najmniej zobowiązująca, a pojazd z najwyższej półki – w zasięgu ręki.

Dowiedz się więcej

 

 


Artykuł sponsorowany
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Re: Mercedes Vito - wypożycz i jedź

Rysi@k / 83.18.119.* / 2016-05-18 16:11
Panel nawigacyjny z joysticem w Mercedesach to wielka porażka. System nawigacji Garmin Map Pilot przed nabyciem którego przestrzegam sprzedawany w nowych samochodach z nieaktualną mapą z przed kilkunastu miesięcy to kompromitacja dla Mercedesa. Aktualizacja emitowana przez Mercedesa raz w roku to szok.

Re: Mercedes Vito - wypożycz i jedź

adrianssss / 78.131.163.* / 2016-05-07 17:46
a dlaczego nie krótkoterminowy, po co się wiązać?
Ja mam dostawczaka od PANEK Rent a Car i sobie chwalę

Oferty motoryzacyjne