Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Land Rover Discovery Sport pokazuje swoje wnętrze

2014-08-20 12:00

Land Rover Discovery Sport pokazuje swoje wnętrze

Land Rover Discovery Sport pokazuje swoje wnętrze
Panowie z Land Rovera postanowili pochwalić się swoją pracą i pokazali krótki filmik prezentujący wnętrze modelu Discovery Sport. Sprawdźmy więc co Brytyjczycy szykują na premierę modelu 3 września.


Warto przypomnieć sobie model Land Rover Discovery Vision Concept z kwietnia tego roku. W produkcyjnej wersji Discovery Sport również mamy funkcjonalny układ siedzeń 2+3+2. Niestety wideo nie jest zbyt wyraźne, ale do premiery pozostały niespełna dwa tygodnie, więc do tego czasu z pewnością zostaniemy uraczeni przez producenta większą ilością konkretnych zdjęć.

Warto zwrócić uwagę na elektrycznie sterowany, olbrzymi panoramiczny dach, który prawdopodobnie będzie jedną z głównych cech charakterystycznych tego auta. Nowy Land Rover Discovery Sport zastąpi wysłużonego Freelandera, choć zdaniem wielu miłośników marki nie jest to dobre posunięcie. Tak czy inaczej nowość będzie dostępna w salonach na przełomie 2014 i 2015 roku, zaś pod maską pojawi się między innymi 4-cylindrowy turbodoładowany silnik benzynowy.

Tagi: auta, rover, sport, model, silnik, premiery, land rover discovery, eagle vision
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne