Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Kolejna generacja Nissana GT-R zatwierdzona!

2013-08-31 13:00

Kolejna generacja Nissana GT-R zatwierdzona!

Kolejna generacja Nissana GT-R zatwierdzona!
Z lekką obawą wypowiadamy te słowa, ale wszystkie znaki na niebie, ziemi i... w Internecie wskazują, że już pod koniec 2015 roku poznamy ostateczną wersję Nissana GT-R kolejnej generacji. Miejmy nadzieję, że plany nie zostaną odwołane.


Co prawda do tej pory Nissan GT-R doczekał się kilku modyfikacji i usprawnień, ale i tak wielu fanów z chęcią zobaczyłoby przynajmniej projekt następcy. Topowy model Nissana nadal jest świeży i stanowi ciekawą alternatywę dla włoskich i niemieckich modeli z tej samej półki.

Na horyzoncie jest już następca tego kultowego modelu, który ma tyle samo przeciwników, co zwolenników. Według wszystkich wskazówek i informacji, nowość trafi do salonów na początku 2016 roku, zaś pod koniec 2015 na jednym z większych salonów samochodowym poznamy ostateczną wersję auta.

Oczywiście informacje na temat następcy Nissana GT-R są praktycznie zerowe. Obserwując obecną tendencję możemy rozważać możliwość powstania auta z napędem hybrydowym - ostatnio producent opatentował znak towarowy "R-Hybrid". Być może będzie to tylko jedna z wersji do wyboru. Oprócz tego mówi się o technologii dezaktywacji cylindrów, systemie Start/Stop etc.

Tagi: projekt, auta, informacje, nissan, koniec, model, etc
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne