Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Jeep Compass z nową skrzynią zadebiutuje w Genewie

2013-02-27 12:00

Jeep Compass z nową skrzynią zadebiutuje w Genewie

Jeep Compass z nową skrzynią zadebiutuje w Genewie
Nowy Jeep Compass został już zaprezentowany w zeszłym miesiącu na Salonie Samochodowym w Detroit, ale w Europie mamy własną imprezę i też chcemy premiery najnowszego modelu. Sprawdźmy więc, co oferuje nowy Jeep Compass, który zadebiutuje na Salonie Samochodowym w Genewie.


Najważniejszą zmianą w najnowszym modelu Jeep Compass jest nowa, 6-biegowa skrzynia automatyczna, oferowana w parze z dwoma jednostkami napędowymi - 2,0-litrowym silnikiem o mocy 156 KM oraz jednostką o pojemności 2,4-litra i mocy 170 KM. Dotychczas oferowany silnik Diesla z turbosprężarką o pojemności 2,2-litra produkujący 136 KM nadal będzie łączony ze starszą 6-biegową skrzynią manualną.

Zapewne wiele osób wysila wzrok w poszukiwaniu zmian wizualnych w Jeepie Compass. Przestańcie szukać, bo dostał je jedynie model w wariancie Limited - zmieniono grill, zastosowano chromowane wkłady lamp przednich, przydymione klosze lamp tylnych oraz nowe 18-calowe felgi aluminiowe. Wszystkie modele z oferty dostały także kamerę wsteczną wspomagającą parkowanie oraz chromowaną listwę na tylnej klapie.

We wnętrzu Jeepa Compass znajdziemy nową perforowaną skórę Saddle Brown, która wylądowała między innymi na fotelach, odświeżono deskę rozdzielczą i zegary, zastosowano kilka nowych wstawek z satynowego chromu, poprawiono miejsca na kubki oraz podłokietniki. Od teraz w standardzie dostaniemy także boczne poduszki powietrzne. Na rynku europejskim dostępne będą trzy warianty wyposażenia: Sport, Limited oraz North.

Tagi: sport, model, silnik, silnikiem, mahindra jeep, jeep compass
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne