Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

IV Ogólnopolski Zlot VW Polo Klub Polska

2009-04-27 12:29

IV Ogólnopolski Zlot VW Polo Klub Polska

IV Ogólnopolski Zlot VW Polo Klub Polska
VW Polo Klub Polska jest nieformalną organizacją skupiającą w swych szeregach pasjonatów marki VW Polo. Idea powstania Klubu narodziła się w 2004 roku, kiedy to z inicjatywy kilku przyjaciół postało forum internetowe, które z czasem przerodziło się w ogromną skarbnicę wiedzy na temat mniejszego brata golfa. Popularność witryny internetowej przerosła najśmielsze oczekiwania jej założycieli. W chwili obecnej Klub liczy w kraju i za granicą ponad 2000 użytkowników forum oraz ponad 500 aktywnych członków, liczba ta z miesiąca na miesiąc stale rośnie.


VW Polo Klub Polska to nie tylko tematy związane z motoryzacją. To także sprawy codzienne, z jakimi borykają się klubowicze. Promujemy bezinteresowną pomoc, co z całą pewnością czyni z nas wyjątkową społeczność. Celem naszych działań jest zintegrowanie jak największej liczby osób użytkowników, a zarazem wielbicieli VW Polo, którzy będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Najlepszą ku temu okazją są naturalnie wspólne spotkania i imprezy okolicznościowe.

Poza mniejszymi, lokalnymi spotkaniami raz do roku spotykamy się na Zlocie Ogólnopolskim VW Polo. Pierwszy z nich odbył się w 2006 roku w Bronisławowie nad Zalewem Sulejowskim. Pojawiło się na nim wówczas 40 samochodów z całej Polski. Rok później miał miejsce II Ogólnopolski Zlot VW Polo Klub Polska. Odbył się on w Ślesinie koło Konina. Przywitaliśmy wtedy 80 samochodów i aż 200 osób. W 2008 roku spotkaliśmy się w Więcborku koło Bydgoszczy na III Ogólnopolskim Zlocie VW Polo Klub Polska. Klub reprezentowany był przez 50 samochodów i około 70 klubowiczów. Każde z naszych spotkań to niesamowita przygoda, doskonała zabawa i niezapomniana atmosfera.

W chwili obecnej trwają intensywne prace nad organizacją IV Ogólnopolskiego Zlotu Klubowego, na który wszystkich posiadaczy VW Polo serdecznie zapraszamy. Zlot odbędzie się w dniach 11 14 czerwca 2009 roku w Ślesinie koło Konina. Na przybyłych gości czeka moc atrakcji: wspólne grillowanie i śpiewanie to już pewnego rodzaju tradycja klubowa. Każdy z uczestników będzie mógł również spróbować swoich sił w wielu konkurencjach sportowych, zręcznościowych oraz umysłowych. Planujemy także uroczysty przejazd ulicami Ślesina zabezpieczoną i eskortowaną przez policję kolumną samochodów. To jednak nie wszystko, co znajduje się w naszych planach. Jeśli chcesz się przekonać, co jeszcze może spotkać Ciebie i Twoją polówkę" w tym roku, po prostu przyjedź. Szczegółowe informacje na temat Zlotu znajdziesz na stronie Klubu www.vwpolo-klub.pl

Źródło: Załoga VW Polo Klub Polska

Tagi: Polska, pomoc, koło, volkswagen polo
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne