Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Hyundai i20 - premiera w październiku

2008-09-06 14:30

Hyundai i20 - premiera w październiku

Następca Getza na paryskim Mondial de lautomobile.


Aż sześć nowych modeli Hyundaia będzie miało swoją premierę podczas tegorocznych targów samochodowych w Paryżu Mondial de lautomobile". Najważniejszą z nich będzie oficjalna premiera całkowicie nowego modelu Hyundai i20, który ma być kolejnym bestsellerem w gamie samochodów i". Następca Getza i20 ma szerszy rozstaw osi niż jego poprzednik, co pozwoliło na uzyskanie większej przestrzeni wewnątrz.

i20 został zaprojektowany tak, aby sprostać oczekiwaniom europejskich odbiorców, zarówno pod względem gustu jak i potrzeb. Jesteśmy przekonani, że i20 odniesie szybki sukces w segmencie aut sub-compaktowych, ponieważ w porównaniu z konkurencją oferuje znacznie więcej w aspekcie standardowego wyposażenia, ekonomicznego użytkowania, przestrzeni wewnętrznej i stylu" powiedział Kun Hee Ahn Prezes Hyundai Motor Europe.

I20 zostanie także zaprezentowany w ekologicznej wersji Blue". Zastosowane w tym wariancie rozwiązania technologiczne pozwoliły na osiągnięcie znacznej redukcji emisji CO2 i mniejszego zużycia paliwa na poziomie 4 l/100km

(ac)

Tagi: paliwa, Hyundai, premiera, ferrari mondial
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne