Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Hyundai Veloster Rally Edition debiutuje w Chicago

2015-02-15 11:00

Hyundai Veloster Rally Edition debiutuje w Chicago

Hyundai Veloster Rally Edition debiutuje w Chicago

Zapewne już każdy z niecierpliwością czeka na Salon Samochodowy w Genewie, który wystartuje za nieco ponad 2 tygodnie, ale w międzyczasie warto zerknąć na to, co dzieje się na innych światowych imprezach motoryzacyjnych, np w Chicago. A tam zadebiutowała limitowana wersja modelu Hyundai Veloster Rally Edition.


Produkcja modelu Hyundai Veloster Rally Edition zostanie ograniczona do 1200 egzemplarzy. Zmiany nie są rewolucyjne, ale już na pierwszy rzut oka widać dość surowe podejście do sportowych modyfikacji. Miłośnicy rajdów z pewnością będą zadowoleni z dość dyskretnych zmian. Na uwagę zasługuje przede wszystkim satynowy odcień niebieskiego lakieru oraz 18-calowe felgi marki Rays lakierowane na czarno.

Nie zabrakło również licznych plakietek okolicznościowych oraz dodatków aerodynamicznych z włókna węglowego. We wnętrzu zmiany są niewielkie, ale mamy między innymi sportowe fotele obszyte czarną skórą z niebieskimi akcentami oraz liczne plakietki i przeszycia z napisem "Turbo". Pod maską mamy turbodoładowany silnik czterocylindrowy 1.6 o mocy 201 KM z momentem obrotowym 264 Nm. Napęd trafia na koła za pośrednictwem 6-biegowej skrzyni manualnej z przekładnią B&M Racing Sport Shifter.

Tagi: zmiany, Hyundai, sport, łada oka, maserati racing, hyundai veloster
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne