Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Honda XR-V zaprezentowana na Chengdu Motor Show

2014-08-30 10:00

Honda XR-V zaprezentowana na Chengdu Motor Show

Honda XR-V zaprezentowana na Chengdu Motor Show
Auto będzie produkowane w Chinach i pojawi się tylko na tamtejszym rynku. Oficjalna prezentacja miała miejsce na tamtejszym salonie samochodowym Chengdu Motor Show i tak naprawdę jest chińską wersją aut produkowanych na innych rynkach.


A mowa tu o japońskiej Hondzie Vezel oraz amerykańskiej HR-V. Oczywiście zmiany będą, ale raczej kosmetyczne i skupią się na tylnej części. Nowość dostanie między innymi mniejsze i bardziej smukłe tylne lampy połączone ze sobą wąskim pasem świateł oraz zmodyfikowany zderzak. Z przodu mamy również nowy zderzak ze zintegrowanymi kierunkowskazami oraz światłami przeciwmgłowymi.

Nowa Honda XR-V mierzy 4275 mm długości, 1770 mm szerokości oraz 1605 mm wysokości, natomiast rozstaw osi to 2610 mm. W Chinach model ten będzie dostępny z dwoma silnikami benzynowymi o pojemności 1.5 oraz 1.8. Nie zabraknie systemów Start/Stop choć producent nie pochwalił się żadnymi konkretami dotyczącymi mocy, osiągów a nawet zastosowanych skrzyń biegów, choć na zdjęciu z wnętrza widać automatyczny wariant.

Tagi: zmiany, honda, show, model, motor
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl