Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Fiat Panda 4X4 Antarctica - na spółkę z pingwinem

2014-01-22 10:00

Fiat Panda 4X4 Antarctica - na spółkę z pingwinem

Fiat Panda 4X4 Antarctica - na spółkę z pingwinem
O co chodzi z tym pingwinem? Otóż Fiat Panda 4X4 Antarctica ma dużo wspólnego z tym sympatycznym zwierzakiem - w kilku miejscach nadwozia widzimy nietypowe naklejki. Co jeszcze wspólnego ma mała Panda 4X4 z tym zimnym skrawkiem Ziemi?


Co ciekawe, owe naklejki pojawiają się tylko w wersji oferowanej w Wielkiej Brytanii. Czyżby tamtejsza klientela miała więcej poczucia humoru? Tak czy inaczej na drzwiach modelu Fiat Panda 4X4 Antarctica pojawił się wizerunek... leżącego pingwina. Oprócz tego auto charakteryzuje się białym lakierem, lakierowanym na czarno dachem oraz pomarańczowymi akcentami. Na deser dostajemy 15-calowe felgi i kilka okolicznościowych plakietek.

We wnętrzu modelu Fiat Panda 4X4 Antarctica znajdziemy szarą i pomarańczową tapicerkę, przyciemniane tylne szyby, regulowaną wysokość fotela kierowcy oraz kanapę tylną dzieloną w proporcjach 60:40. W ofercie brytyjskich dealerów pojawią się dwie jednostki napędowe do wyboru: 0.9 TwinAir o mocy 85 KM oraz 1.3 MultiJet II o mocy 75 KM. Produkcja ograniczona jest do 300 egzemplarzy w cenie 14 895 funtów sztuka.

Tagi: produkcja, fiat, auto, kierowcy, szyby, brytyjskich, seat panda
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne