Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Fiat Panda K-Way - wersja rozweselająca

2015-02-25 17:00

Fiat Panda K-Way - wersja rozweselająca

Fiat Panda K-Way - wersja rozweselająca

Fiat Panda to bardzo ciekawe auto, ale nie jest raczej skierowane do młodych kierowców, którzy chcą wyróżnić się z tłumu. Dla nich jest Fiat 500, ale teraz włoski producent postanowił nieco rozruszać ofertę spokojnej pandy dodają wersję K-Way.


Oczywiście auto zadebiutuje na Salonie Samochodowym w Genewie w przyszłym tygodniu, ale już teraz możemy sprawdzić o co w tym wszystkim chodzi. Wiadomo, że nowa odmiana modelu Fiat Panda K-Way pojawi się we włoskich salonach w maju, ale już niedługo po tym debiucie nastąpi systematyczna ekspansja na inne rynku europejskie. Auto powstało na bazie wyposażenia Easy i zdaniem producenta jest skierowany głównie do młodych odbiorców, ale można się również spodziewać sporej popularności wśród kobiet.

A co o swojej nowości pisze sam producent w informacji prasowej?

"W szczególności, kolorystyka nadwozia i wnętrza opiera się na chromatycznym połączeniu kolorów będących symbolem K-Way (żółty, pomarańczowy i niebieski) z wyrafinowanym odcieniem ciemnego grafitu niektórych elementów takich jak: oprawka logo, relingi dachowe, obudowa lusterek i listwy boczne z naklejkami K-Way, a także kołpaki z pokrywą piasty z logo K-Way.

Lusterka i pokrywa piasty są dostępne w czterech kolorach (żółty, pomarańczowy, niebieski i ciemny grafit), natomiast kolor nadwozia można wybierać spośród sześciu barw: niebieski, biały, czarny, czerwony, żółty i pomarańczowy. Panda K-Way oferuje 20 możliwych kombinacji chromatycznych, łącząc kolory nadwozia i elementy zewnętrzne (obudowa lusterek i pokrywa piasty).

W środku, na pierwszy plan wysuwają się fotele ze stonowanej ekoskóry w kolorze niebiesko-szarym, z dobrze widocznym logo K-Way na siedzisku przednim oraz niebieska deska rozdzielcza z zestawem wskaźników w kolorze silver ultrashine. Logo K-Way pojawia się poza tym na pasach bezpieczeństwa oraz dywanikach z wielowarstwowego niebieskiego PVC. Siedzenia te posiadają również dwie kieszenie na oparciu fotela przedniego wyposażone w VISIBAG", kamizelkę odblaskową służącą bezpieczeństwu i stworzoną specjalnie dla Fiata przez firmę K-Way."

Jeśli chodzi o jednostki napędowe w modelu Fiat Panda K-Way, na początku do wyboru będzie silnik benzynowy 1.2 o mocy 69 KM oraz 0.9 TwinAir o mocy 65 lub 85 KM, a także z silnikami dwupaliwowymi 0.9 TwinAir Metan o mocy 80 KM oraz 1.2 LPG o mocy 69 KM. W okresie późniejszym do gamy dołączy również silnik turbodiesel 1.3 Multijet.

Tagi: fiat, auto, plan, silnik, inne, honda logo, seat panda, dobrze
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl