Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Chrysler 300 po kuracji upiększającej u Mopara

2012-10-15 12:00

Chrysler 300 po kuracji upiększającej u Mopara

Chrysler 300 po kuracji upiększającej u Mopara
Od kilku dni w Stanach Zjednoczonych odbywają się targi samochodów SEMA w Las Vegas, na których pojawiło się mnóstwo niesamowitych aut z USA. Jednym z nich jest Chrysler 300 z luksusowym "błyskiem" zafundowanym przez firmę Mopar.


Słynny tuner Mopar powiedział, że nowy pakiet upiększający wynosi Chryslera 300 "na inny poziom". Jaki? Tego już musimy domyślać się sami. Tak czy inaczej auto dostało mnóstwo dodatków stylistycznych, z dużym siatkowym grillem na czele.

Nadwozie pomalowano w kolorze True Blue Pearl Coat. Nad całością dominują ogromne, 20-calowe felgi polakierowane satynowym lakierem w srebrnym odcieniu, za którymi skrywa się nowy układ hamulcowy z czarnymi zaciskami. Wisienką... a raczej dwoma wisienkami na torcie są chromowane końcówki układu wydechowego.

Zmian mechanicznych jest niewiele - Mopar zamontował swój firmowy tylny dyferencjał o przełożeniu 3:91. We wnętrzu Chrysler 300 od Mopara dostał nową tapicerkę firmy Katzkin - skórą obszyto nie tylko fotele, ale również drążek automatycznej skrzyni biegów. Na podłodze wylądowały dywaniki z logo "300", zaś progi zmieniono na podświetlane - oczywiście z logo Chryslera.

Źródło: Carscoop

Tagi: auto, fotele, chrysler, honda logo, hamulcowy
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne