Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

BMW Serii 3 F30 po modyfikacjach u Prior Design

2012-12-23 11:00

BMW Serii 3 F30 po modyfikacjach u Prior Design

BMW Serii 3 F30 po modyfikacjach u Prior Design
Czasami warto zwrócić uwagę na ciekawe modyfikacje firm tunerskich, które zdają się spełniać zachcianki wybrednych klientów. Jeśli producent nie jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom, tuner z pewnością je zrealizuje. Sprawdźmy jak prezentuje się BMW Serii 3 F30 po przeróbkach u Prior Design.


Jeśli ktoś zdecydował się na zakup najnowszego BMW Serii 3 F30, ale nie wyposażył auta w paczkę dodatków M Sport i postanowił pominąć dodatki z serii M Performance, z pewnością po jakimś czasie stwierdzi, że jego auto wygląda zbyt pospolicie. Jeśli w takiej chwili ktoś zapragnie zmian, może zwrócić uwagę na propozycję od firmy Prior Design.

W paczce dodatków od Prior Design znajdziemy między innymi liczne dodatki aerodynamiczne. Warto zwrócić uwagę na przedni zderzak zaprojektowany z myślą o miłośnikach serii M - jego kształt jest bardzo agresywny, zaś na samym dole pręży się splitter w czarnym kolorze. Po bokach mamy również nowe listwy progowe, z tyłu zaś zderzak z dyfuzorem.

Nie zabrakło również delikatnego spojlera na klapie, oczywiście w czarnym kolorze. Cały pakiet możemy kupić jako zestaw w cenie niecałych 2 tysięcy euro, lub osobno - niestety ceny poszczególnych elementów nie zostały podane. Na zdjęciach widać również obniżone zawieszenie KW oraz piękne felgi w dużym rozmiarze. Niestety nie znamy cen tych elementów.

Tagi: euro, ceny, auta, sport, design, auto, bmw, zmian
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne