Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

BMW Serii 2 Gran Tourer z pakietem M Sport

2015-02-14 10:00

BMW Serii 2 Gran Tourer z pakietem M Sport

BMW Serii 2 Gran Tourer z pakietem M Sport

Niedawno zaprezentowane BMW Serii 2 Gran Tourer doczekało się pakietu M Sport, czyli dodatków dla głowy rodziny, która nie chce w pełni podporządkować się rodzinie. Oczywiście mocniejszy silnik nie wchodzi w grę, ale kilka sportowych gadżetów poprawią humor.


Oczywiście nie ma tu mowy o radykalnych zmianach, ale kierowca, który chce się wyróżnić z tłumu z pewnością będzie zadowolony. BMW Serii 2 Gran Tourer z pakietem M Sport nabrało zdecydowanie bardziej sportowych kształtów. Na zdjęciu widzimy auto z lakierem Estoril Blue oraz 18-calowymi felgami z lekkich stopów z serii 486M.

Oczywiście to nie koniec, gdyż pakiet M Sport obejmuje także nieco bardziej agresywne zderzaki z większymi wlotami powietrza i mocniejszymi przetłoczeniami w stylu BMW M3/M4. Przednie "nerki" polakierowano na czarno i dodano chromowaną ramkę. Zamontowano także listwy progowe optycznie obniżające auto, z tyłu zaś widzimy niewielki dyfuzor z dwiema końcówkami układu wydechowego.

We wnętrzu mamy sportowe fotele obszyte Alcantarą, sportową kierownicę oraz drążek zmiany biegów z pakietu M. Model BMW Serii 2 Gran Tourer z pakietem M Sport kosztuje co najmniej 32 920 euro za model podstawowy 216i.

Tagi: zmiany, euro, sport, kierowca, auto, bmw, model, rover tourer
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Oferty motoryzacyjne