Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.pl Motoryzacja Warsztaty samochodowe

U.S. Almar. Autoserwis

U.S. Almar. Autoserwis

Nowowiejska 52c, Dzierżoniów, dolnośląskie (074) 831-16-42
Opinie klientów o warsztacie U.S. Almar. Autoserwis. 2.9 out of 5 based on 12 reviews

U.S. Almar. Autoserwis

U.S. Almar. Autoserwis jakość
  cena
 
Adres Nowowiejska 52c, 58-200 Dzierżoniów
Województwo dolnośląskie
Telefon (074) 831-16-42
Płatność kartą Nie
Usługi b.d. cartoteka.pl logo

Najnowsze opinie o U.S. Almar. Autoserwis

Nick: jakość
  cena
 
Treść opinii:

Podaj czwarty znak kodu   6zdA8EMP6h
18-06-2017 20:04  |  ja jestem zadowolony jakość
  cena
 
Polecam wszystkim ten warsztat. W krótkim czasie i solidnie naprawili skrzynię biegów w moim samochodzie. Teraz napęd pracuje idealnie, cicho a biegi wchodzą bez najmniejszego oporu i zgrzytania. Pozdrawiam.
20-08-2016 11:28  |  Marek jakość
  cena
 
To może i ja dodam coś od siebie na temat tej firmy , pacjent mondeo mk2 2.5 V6 skrzynia CD4E , po pierwszej rozmowie kazali odczytać kod błędów , odczytałem i wyszło że sprzęgło hydrokinetyczne jest niby uszkodzone , ok , wyjęli skrzynie , sprzęgło oddali do regeneracji , po złożeniu obawy te same od/off świeci skrzynia w trybie awaryjnym szarpie , druga wizyta miało być już dobrze , wyjęcie ponowne skrzyni , diagnoza uszkodzona taśma hamulcowa , powiedziałem ok , wymienili na nową , trwało to 2 tygodnie , po naprawie przejechałem 30km i znowu skrzynia szarpie , brak rachunków , gwarancji , wszystko na zasadzie z ręki do ręki , podczas drugiej wizyty Pan zaoferował naprawę skrzyni i jako gratis wymianę przewodów hamulcowych , jak się okazuje przewody w miejscu skorodowania zostały przecięte i wstawili tylko kawałki bo rzekomo trzeba silnik wyjąć co jest kompletną bzdurą , po dzisiejszym odbiorze auta mam ich dość , Pan zaoferował zwrot gotówki ( chociaż tyle ) dodał natomiast cytuję " Proszę przyjechać oddam pieniądze bo już mam dość kurwa Pana i Pańskiego auta " 2 krotna naprawa nie przyniosła skutku , objawy wciąż te same , jeśli Panowie nie potraficie naprawiać automatycznych skrzyń biegów , lub 2 krotna diagnoza stanowi dla Was problem to nie bierzcie się więcej za to , przez Was straciłem dużo kasy , czasu i nerwów , zdecydowanie nie Polecam tej firmy
24-09-2015 15:18  |  JEEP jakość
  cena
 
W fakturze jest napisane. Naprawa klimatyzacji.Po naprawie zrobiłem 700km i klimatyzacja padła.Telefon do szefa.Co proponuje? Zero reakcji.Na pewno mają jednego klienta mniej.
21-09-2012 22:00  |  dariues jakość
  cena
 
Wszystkie negatywne opinie to opis klientów,którzy chcieli naciągnąć(czytaj oszukać firmę)na naprawę.Cwaniaków nie brakuje. Większość postów pisana przez tych samych ludzi.Kto był i zobaczył oceni na pewno poprawnie.Pozdrawiam
18-11-2011 16:37  |  partacze jakość
  cena
 
Nie oddawajcie tam aut do naprawy !!! Nie mają zielonego pojęcia o amerykańskich samochodach. Więcej zepsują niż naprawią!!!. Nawet oleju nie potrafią wymienić. Najgorszy "warsztat" jaki w życiu widziałem.

Szukaj serwisu

Serwisy w poszczególnych miastach

warsztat samochodowy Wrocław 673
warsztat samochodowy Legnica 105
warsztat samochodowy Jelenia Góra 102
warsztat samochodowy Wałbrzych 80
warsztat samochodowy Świdnica 66

W TWOIM MIEŚCIE