Money.pl Motoryzacja Warsztaty samochodowe

Toporowski I., Jarota M.M. Autoryzowana stacja obsługi

Toporowski I., Jarota M.M. Autoryzowana stacja obsługi

Krasickiego 7, Sosnowiec, śląskie (032) 263-90-26
Opinie klientów o warsztacie Toporowski I., Jarota M.M. Autoryzowana stacja obsługi. 4 out of 5 based on 8 reviews

Toporowski I., Jarota M.M. Autoryzowana stacja obsługi

Toporowski I., Jarota M.M. Autoryzowana stacja obsługi jakość
  cena
 
Adres Krasickiego 7, 41-218 Sosnowiec
Województwo śląskie
Telefon (032) 263-90-26
Płatność kartą Nie
Strona www http://www.toporowski-jarota.com.pl
Usługi ASO cartoteka.pl logo

Najnowsze opinie o Toporowski I., Jarota M.M. Autoryzowana stacja obsługi

Nick: jakość
  cena
 
Treść opinii:

Podaj trzeci znak kodu   H11rQp3Ree
19-05-2016 21:44  |  Tomek DG jakość
  cena
 
Warszat został mi zaproponowany przez Towarzystwo HESTIA. Pierwszy raz byłem w takiej sytuacji, nigdy wcześniej nie miałem żadnej szkody. Zawsze wybierałem serwis autoryzowany dlatego miałem obawy. Jednak zapewnienia ze strony Towarzystwa że warsztat jest certyfikowany, wielokrotnie sprawdzany przez ich audyty uspokoiło mnie. Jak dla mnie poziom obsługi nie odbiega od standardów w ASO, a nawet czułem się bardziej kameralnie, czułem zainteresowanie moim problemem ze strony warsztatu.
Naprawa polegałą na usunięciu złośliwego, wrednego i niestety głębokiego zarysowania całego boku mojego samochodu. Naprawa trwała 3 dni, śladu nie ma ( lakier idealnie dobrany ). Auto odebrałem wysprzątane. Wszystko bezgotówko. Dodatkowo pozytywne zaskoczenie którego w ogółe się nie spodziewałem od tego typu warsztatu, serwis kilka dni po odbiorze pojazdu zadzwonił do mnie z prośbą o przekazanie sugestii dotyczących przeprowadzonej naprawy, poziomu obsługi, zastrzeżeń. Niby nic ale wzmocniło to moje pozytywne wrażenie z naprawy, która dla większości znajomych bywała koszmarem.
10-04-2016 15:59  |  Kris jakość
  cena
 
Długi czas oczekiwania na naprawę. Podobno ubezpieczyciel nie wysyłał jakichś dokumentów, ja podejrzewam że wina leży pośrodku.. Co do samej naprawy nie ma zastrzeżeń elementy wymienione na nowe nie żadne kombinowanie ze sklejaniem, prostowaniem czy wiązaniem drutem.. jak miałem okazję w przypadku poprzedniej szkody w sąsiednim warsztacie... Po tej naprawie nie ma śladu. Lakier idealnie dobrany. Cena za naprawę mocno przesadzona bo ponad 8 tys. Ale sponsorowalo naprawę towarzystwo sprawczyni więc nic mnie nie obchodziło.
13-08-2015 21:32  |  staszek jakość
  cena
 
Zdecydowanie odradzam i nie polecam tego warsztatu. Partactwo, nieuczciwość i niekompetencja obsługi. Jedno naprawiają a co innego psują.
27-04-2015 16:11  |  Piotr jakość
  cena
 
Warta polecenia firma. Szukałem warsztatu odpowiedzialnego i profesjonalnego, bo samochodu nie chciałem oddawać w przypadkowe ręce. Nie zawiedli mnie. Lakierowanie wykonane na wysokim poziomie. Będę ich polecał znajomym.
27-04-2015 16:04  |  RAFI59 jakość
  cena
 
Bardzo miła obsługa , rzetelna i przyzwoita cenowo wycena oraz bardzo dobra naprawa to co mogę powiedzieć na początek. warsztat polecił mi kolega który dokonywał tu już kilku napraw samochodu.Naprawa w moim samochodzie polegała na wymianie i pomalowaniu błotnika.Usługa wykonana bardzo dobrze ,dobrze dobrany lakier samochód wygląda super.Polecam.

Szukaj serwisu

Serwisy w poszczególnych miastach

warsztat samochodowy Katowice 336
warsztat samochodowy Częstochowa 266
warsztat samochodowy Bielsko - Biała 244
warsztat samochodowy Gliwice 200
warsztat samochodowy Sosnowiec 182

W TWOIM MIEŚCIE