Money.pl Motoryzacja Warsztaty samochodowe

Auto Serwis Mariusz Dalba

Auto Serwis Mariusz Dalba

Robotnicza 40d, Wrocław, dolnośląskie (071) 796-70-75
Opinie klientów o warsztacie Auto Serwis Mariusz Dalba. 3.1 out of 5 based on 47 reviews

Auto Serwis Mariusz Dalba

Auto Serwis Mariusz Dalba jakość
  cena
 
Adres Robotnicza 40d, 53-608 Wrocław (Fabryczna)
Województwo dolnośląskie
Telefon (071) 796-70-75
Godziny otwarcia poniedziałek-piątek: 8:00-18:00
Płatność kartą Nie
Strona www http://www.dalbaserwis.pl
Usługi b.d. cartoteka.pl logo

Najnowsze opinie o Auto Serwis Mariusz Dalba

Nick: jakość
  cena
 
Treść opinii:

Podaj szósty znak kodu   KS8eEmBU6k
29-06-2017 09:02  |  WiesławWszywka jakość
  cena
 
Polecam warsztat samochodowy znajdujący się w sosnowcu naprawdę świetne miejsce (nie mowie tylko o warsztacie ) świetna obsługa wspaniałe komponenty i niska cena
[url=http://winabaks.pl/znajdziemy-auto-serwisie/]http://winabaks.pl/znajdziemy-auto-serwisie/[/url]
15-01-2017 16:40  |  Krystian jakość
  cena
 
Miałem problem ze swoim samochodem, byłem w kilku warsztatach, gdzie dokonano diagnostyki, ale mimo to nic się nie zmieniało, dopiero jak odwiedziłem serwis Pana Dalby problem został poprawnie zdiagnozowany i usunięty, serdecznie polecam ten warsztat i w przyszłości na pewno będę korzystał z ich usług
05-01-2016 10:25  |  Piotr jakość
  cena
 
Z warsztatu pana Dalby korzystałem kilka razy w ciągu ostatnich kilku lat i byłem raczej zadowolony. Ostatnio jednak doszło do bardzo nieprzyjemnej sytuacji, w której pan Dalba pokazał swoje prawdziwe oblicze. Dopiero wtedy zacząłem szukać w internecie opinii o jego warsztacie i to co tu przeczytałem całkowicie zgadza się z tym jak aktualnie postrzegam pana Dalbę - to krętacz i oszust! Jeśli już musicie skorzystać z jego usług, polecam brać na wszystko potwierdzenia na papierze i dwa razy sprawdzić wszystko co tam pan Dalba napisze (o ile w ogóle będzie skłonny wystawić jakiś dokument). Każdy błąd, rzekomo popełniony przypadkiem, zadziała w razie problemów na Waszą niekorzyść i pan Dalba nie zawaha się tego wykorzystać! Najlepiej znaleźć sobie inny warsztat i omijać tego krętacza szerokim łukiem. Konkurencja jest duża, oszuści prędzej czy później zostaną wyeliminowani, tak działa rynek. Jeśli dla pana Dalby kilkaset złotych zarobionych przekrętem jest ważniejsze od negatywnego komentarza w internecie... no cóż, z przyjemnością go wystawiam, z przestrogą dla innych.
16-09-2014 14:44  |  Ela jakość
  cena
 
Nie wiem za bardzo o czym Ci ludzie poniżej piszą???W tym roku byłam parę minut temu w warsztacie Dalby z rocznym przeglądem swojego auta.Wymieniano tarcze hamulcowe, klocki filtry i olej oraz płyny i prace te wykonano solidnie.Również i cena za usługę była w pełni akceptowalna.Nikt auta w czasie prac ani mi nie porysował ,ani nie uszkodził,a panowie mechanicy traktowali moje autko jak swoje.I małego tego bo szef warsztatu na moje pytania odpowiadał bardzo logicznie bo trochę na technice się znam.Po wyjeździe z warsztatu udałam się na roczny przegląd rejestracyjny auta na Armii Krajowej i diagnosta nie miał żadnych uwag do stanu technicznego wcześniej serwisowanego auta u Dalby.I to świadczy o tym,czy oceniany przez mnie warsztat jest wiarygodny czy nie.Warsztat pana Dalby uważam za jak najbardziej wiarygodnym.
27-02-2014 11:47  |  alka jakość
  cena
 
Jak czytam to forum to aż nie mogę uwierzyć, że to mowa o tym samym zakładzie, gdzie ja serwisuję swoje auto ;o Chociaż wynika to pewnie z tego, że na forum wypowiadają się zazwyczaj osoby niezadowolone, ja od dwóch lat jeżdżę do tego warsztatu i jestem bardzo zadowolona. Fakt jest drogo, ale już nauczona doświadczeniem wolę dopłacić niż później się męczyć, bo naprawili coś innego.
Zdecydowanie polecam!!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10