Money.pl Motoryzacja Warsztaty samochodowe

ABC Serwis-Nędzka. Audi, VW, Seat, Skoda

ABC Serwis-Nędzka. Audi, VW, Seat, Skoda

Przyszłości 10, Kraków, małopolskie (012) 636-96-91
Opinie klientów o warsztacie ABC Serwis-Nędzka. Audi, VW, Seat, Skoda. 3.9 out of 5 based on 16 reviews

ABC Serwis-Nędzka. Audi, VW, Seat, Skoda

ABC Serwis-Nędzka. Audi, VW, Seat, Skoda jakość
  cena
 
Adres Przyszłości 10, 30-238 Kraków
Województwo małopolskie
Telefon (012) 636-96-91
Płatność kartą Nie
Usługi b.d. cartoteka.pl logo

Najnowsze opinie o ABC Serwis-Nędzka. Audi, VW, Seat, Skoda

Nick: jakość
  cena
 
Treść opinii:

Podaj dziewiąty znak kodu   jjzfs5jfgo
18-08-2015 13:56  |  A-8 jakość
  cena
 
Serwis jakich już mało ,fachowa i szybka obsługa w rozsądnej cenie ,i zawsze
można się dogadać .
15-04-2015 17:20  |  khalas jakość
  cena
 
Serwis ABC NĘDZKA powinien nazywać się ABC NĘDZA, totalna żenada i dyletanctwo. Serwis został mi polecony, jako jedyny w Krakowie, który podejmie się montażu tempomatu w moim aucie (VW PASSAT CC) W pierwszej rozmowie telefonicznej zostałem poinformowany, że cała procedura montażu potrwa dwa dni (pierwszy dzień na rozpoznanie modelu i części potrzebnych do montażu, drugi na montaż i strojenie) Samochód odstawiłem w umówionym terminie 8:00 i umówiłem się z Panią na telefon w celu odbioru. Pani poprosiła o dowód rejestracyjny do samochodu, nieświadomy swego błędu, dałem go. Na drugi dzień (dzień odbioru auta) o godzinie 15:30 Pani zadzwoniła z informacją, że jest problem z zestrojeniem tempomatu z modułem sterownia w aucie i auto będzie musiało zostać kolejne dwa dni. Zgodziłem się, ale zaraz na następny dzień pojechałem do warsztatu, żeby zabrać z bagażnika rzeczy potrzebne mi do pracy. Trochę zdziwił mnie fakt, że mojego auta nie ma w warsztacie, w którym go zostawiłem, na moje pytanie o lokalizację samochodu Pani ze stoickim spokojem stwierdziła, że jest mi nie potrzebna bo i tak tam nie trafię (na myśl mi przyszło jedno określenie - "DZIUPLA") po negocjacjach z Szefem dostałem adres i pojechałem do innego warsztatu po swoje rzeczy, przy okazji dowiedziałem się, że problem tkwi w błędnym zamówieniu koniecznych części do montażu tempomatu. Po kolejnych dwóch dniach oczekiwania (razem 4)o godz. 14:00 dostałem telefon z ABC NĘDZKA, że auto będzie gotowe do odbioru. W serwisie pojawiłem się o 15:00 i wywołałem popłoch wśród mechaników, nadmienić pragnę, iż był to piątek. Jak się okazało, auto nie jest gotowe i nie będę mógł go odebrać wcześniej, jak w poniedziałek (razem 6 dni !!!!) Na moje uwagi dotyczące stanu pojazdu, Pani powiedziała, że to nie jest jej wina. PO 6 dniach odebrałem samochód z serwisu ABC NĘDZKA i po krótkim teście stwierdziłem, że jest niesprawny. Po powrocie do serwisu, Pani powiedziałam, że w takiej sytuacji muszę zostawić samochód na reklamację. Nie skorzystałem.
05-07-2014 22:57  |  mic_sz jakość
  cena
 
Jeżeli chodzi o naprawy silnikowe polecam z czystym sumieniem. Podejmują się trudnych operacji, remontów silnika itp. Co ważne z sukcesami- nie znam wpadek, prócz jednej z uszczelką pod głowicą w fabii I 1.4 mpi- po roku od naprawy ponoć pękła głowica..nie wiem, ale niech będzie. Robili nam kapitalny remont w vw t4 2.4D- auto bez wizyty w zadnym warsztacie (prócz filtrów i oleju) przejechało ponad 140 tys km- jeździ wielu pracowników, nie ma mowy o delikatnej jeździe. Znają się na rzeczy, czystość na stanowiskach pracy widać gołym okiem. Dobrze zapytać o pana Piotra- chyba brygadzista- zawsze wszystko dokładnie wyjaśni (co? po co? dlaczego? i jak?) Obecnie serwisuję Audi A3 1.9 TDI 130km ASZ(mam za sobą uszczelkę pod głowicą, pierścienie i panewki plus pompowtryski- naprawy zakończone z pozytywnym skutkiem) Niestety są też minusy, czasami naciągają na koszty (np te pierścienie nie były raczej konieczne), no i ceny dość wysokie a warsztat czynny jedynie od 8 do 16- kiepsko jak chce się szybko dostać auto z powrotem. Pomimo minusów odwiedzając kilka innych warsztatów nie widzę alternatywy.
20-01-2014 14:15  |  Adam jakość
  cena
 
Polecam- jeżdżę już drugi miesiąc po robocie skrzyni, gdzie męczyłem się z tą usterką od kilku miesięcy po całym Krakowie.
19-01-2014 16:50  |  Jerry jakość
  cena
 
No i jeszcze zapomniałem dodać: w sierpniu dostali zgodę do tylko połowy wymian (oryginalna wycena na 4,5 tys. pln, zrobiona tylko połowa). Np. niejasna przyczyna wyceny wymiany drążków kierowniczych, odbojów amortyzatorów itp. Natomiast brak zdiagnozowania "wywalonych" wahaczy z przodu. Wymienione gdzieś indziej - wszystkie stuki się skończyły. A kasa zaoszczędzona i już pół roku bez innych, rzekomych problemów. Natomiast zakład ma dużą skuteczność w walce o usuwanie negatywnych postów z innych forów. Taką specjalizację mają widocznie.
1 2 3 4

Szukaj serwisu

Serwisy w poszczególnych miastach

warsztat samochodowy Kraków 694
warsztat samochodowy Tarnów 95
warsztat samochodowy Nowy Sącz 79
warsztat samochodowy Nowy Targ 44
warsztat samochodowy Wieliczka 31

W TWOIM MIEŚCIE