Sekcja powstała przy współpracy z firmą Ford

Ford Transit w detalach

 • Doświadczenie i wszechstronność kluczem do sukcesu

  W przyszłym roku minie 50 lat odkąd powstał pierwszy Ford Transit – początkowo stworzony w Europie, dla europejskiego Klienta, dziś budowany na trzech kontynentach i sprzedawany na całym świecie.

  CzytaJ więcej
 • Ford Tourneo - nie tylko dla rodziny

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu w budowie niezwykle niezawodnych i praktycznych samochodów z rodziny Transit, Ford wprowadza do sprzedaży nową rodzinę modeli - Tourneo. Stanowią one jakby naturalne dopełnienie Transitów.

  CzytaJ więcej
 • Ford Transit Custom

  Cztery wersje nadwozia, dwie długości rozstawu osi, dwie wysokości nadwozia, różne ładowności, trzy poziomy wyposażenia, długa lista opcji dodatkowych. A przede wszystkim wydajność, niskie koszty eksploatacji i długa lista opcji dodatkowych.

  CzytaJ więcej
 • Ford Transit Connect

  Wszechstronny, wytrzymały i niezawodny Van roku 2014. Trzy wersje nadwozia, dwa rozstawy osi, w sumie sześć kombinacji, pozwalających na dobranie auta idealnie dopasowanego do potrzeb klienta.

  CzytaJ więcej
 • Ford Transit Courier

  Najniższe zużycie paliwa i najlepsze możliwości transportowe w klasie. Jednocześnie został jednak zaprojektowany tak, aby był wygodny, praktyczny, przyjemny dla oka i jak najbardziej zbliżony do auta osobowego.

  CzytaJ więcej
 • Ford Transit Jumbo

  Pół wieku doświadczeń pozwoliło inżynierom Forda na zbudowanie największego, najbardziej wszechstronnego i wyjątkowo wytrzymałego samochodu dostawczego. Będzie w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

  CzytaJ więcej
 • Auto w firmie. Co powinien wiedzieć przedsiębiorca?

  W jaki sposób rozliczyć jego użytkowanie i zakup? W jakich pojazdach możliwe jest pełne odliczenie podatku VAT, a w jakich przypadkach jest to niemożliwe? Sprawdź, co musisz wiedzieć.

  CzytaJ więcej
 • Auto dla firmy. Jak sfinansować jego zakup?

  Leasing czy kredyt samochodowy? Przed takim dylematem stoi niejeden przedsiębiorca. Sprawdź, co warto wiedzieć zanim się zdecydujesz.

  CzytaJ więcej
 • Długa podróż samochodem. Jak ją przetrwać?

  Wzmożony ruch, zły stan jezdni oraz przemęczenie mają niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Na zewnętrzne czynniki nie mamy wpływu, ale na to w jakiej kondycji uda nam się pokonać długą trasę, już tak.

  CzytaJ więcej
 • W busie komfortowo jak w limuzynie? To możliwe!

  Wiele najnowszych technologii, które do tej pory były spotykane w limuzynach, można zamówić w ramach wyposażenia, także w autach użytkowych, dostawczych, rodzinnych a nawet w miejskich.

  CzytaJ więcej