Pokaż na mapie
Wybrana trasa: Olsztyn - Barcelona, Hiszpania
2461 km | Czas jazdy: 25 godz. 54 min
1 | Kieruj się na Plac Jana Pawla II na zachód | 1 min |
2 | Skręć w pierwszą w prawo, pozostając na Plac Jana Pawla II | 1 min |
3 | Kontynuuj wzdłuż Wyzwolenia | 1 min |
4 | Skręć w lewo w Artyleryjska | 1 min |
5 | Skręć łagodnie w prawo, pozostając na Artyleryjska | 1 min |
6 | Skręć w prawo, pozostając na Artyleryjska | 2 min |
7 | Na rondzie zjazd nr 2 w aleja Roberta Schumana | 2 min |
8 | Lekko w prawo w Sielska | 5 min |
9 | Kontynuuj wzdłuż Trasa 16 Przejedź przez 1 rondo | 34 min |
10 | Lekko w lewo w Lubawska | 1 min |
11 | Kontynuuj wzdłuż Trasa 15 | 35 min |
12 | Skręć w lewo na rozwidleniu | 1 min |
13 | Kontynuuj wzdłuż Mickiewicza | 1 min |
14 | Skręć w prawo w Jagiellońska | 2 min |
15 | Kontynuuj wzdłuż Trasa 15 Przejedź przez 1 rondo | 54 min |
16 | Skręć w prawo w Plac 700-lecia | 1 min |
17 | Lekko w prawo w Szkolna | 1 min |
18 | Kontynuuj wzdłuż św. Mikołaja | 1 min |
19 | Skręć w prawo w Toruńska | 1 min |
20 | Kontynuuj wzdłuż Trasa 15 | 14 min |
21 | Skręć w lewo w Trasa 552 | 3 min |
22 | Skręć w pierwszą w prawo, pozostając na Trasa 552 | 2 min |
23 | Skręć w prawo w Mostowa | 1 min |
24 | Kontynuuj wzdłuż Toruńska | 1 min |
25 | Lekko w prawo w Trasa 80 | 1 min |
26 | Kontynuuj wzdłuż S10 | 13 min |
27 | Zjedź w kierunku Trasa 15 | 1 min |
28 | Skręć w prawo w Trasa 15 Przejedź przez 1 rondo | 27 min |
29 | Zawróć na Plebanka | 1 min |
30 | Skręć w prawo w Najświętszej Marii Panny | 1 min |
31 | Kontynuuj wzdłuż Andrzeja | 1 min |
32 | Jedź dalej prosto przez Szymborska | 1 min |
33 | Lekko w prawo w Górnicza | 1 min |
34 | Skręć w lewo w Poznańska | 5 min |
35 | Kontynuuj wzdłuż Trasa 15/Trasa 25 | 11 min |
36 | Skręć w prawo w Al. Morawskiego | 1 min |
37 | Kontynuuj wzdłuż Michelsona | 1 min |
38 | Skręć w prawo w Kolejowa | 3 min |
39 | Kontynuuj wzdłuż Trasa 15 | 33 min |
40 | Zjedź na zjazd w kierunku Trasa Zjazdu Gnieźnieńskiego | 3 min |
41 | Kontynuuj wzdłuż Poznańska | 1 min |
42 | Skręć w lewo w Kostrzewskiego | 5 min |
43 | Skręć w prawo w Wrzesińska | 4 min |
44 | Kontynuuj wzdłuż Trasa 15 | 3 min |
45 | Skręć w prawo, pozostając na Trasa 15 | 12 min |
46 | Lekko w prawo w Ignacego Daszyńskiego | 1 min |
47 | Skręć w prawo, pozostając na Ignacego Daszyńskiego | 1 min |
48 | Skręć w lewo w Dworcowa | 1 min |
49 | Kontynuuj wzdłuż Kolejowa | 1 min |
50 | Skręć w prawo w Wrocławska Przejedź przez 1 rondo | 3 min |
51 | Kontynuuj wzdłuż Trasa 15/Trasa 92 | 1 min |
52 | Lekko w prawo w Trasa 92 | 1 min |
53 | Na rondzie zjazd nr 2 | 1 min |
54 | Zjedź na zjazd w kierunku E30 Droga częściowo płatna | 55 min |
55 | Skręć w prawo w Trasa 305/E30 | 2 min |
56 | Na rondzie zjazd nr 2 w Trasa 2/E30 | 38 min |
57 | Skręć w lewo na rozwidleniu Jedź dalej drogą Trasa 2/E30 Przejedź przez 1 rondo Wjazd na teren: Niemcy | 1 godz. 0 min |
58 | Kontynuuj wzdłuż A12 | 33 min |
59 | Wjazd w A10 | 31 min |
60 | Kontynuuj wzdłuż A9 | 1 godz. 44 min |
61 | Zjazd 24-Hermsdorfer Kreuz w A4 w kierunku Frankfurt a.M./Erfurt/Jena | 1 godz. 42 min |
62 | Kontynuuj wzdłuż E40 | 1 min |
63 | Wjazd w A7 | 2 min |
64 | Lekko w lewo w A5 | 33 min |
65 | Skręć łagodnie w lewo, pozostając na A5 | 50 min |
66 | Skręć łagodnie w prawo, pozostając na A5 | 2 godz. 29 min |
67 | Zjazd 66-Dreieck Neuenburg w kierunku Lyon/Mulhouse/Euro Airport/Frankreich | 1 min |
68 | Dalej prosto Wjazd na teren: Francja | 1 min |
69 | Jedź dalej prosto przez A36 Droga częściowo płatna Fotoradary zaczynają się za 54,7 km | 2 godz. 27 min |
70 | Wjazd w A31 Droga płatna | 3 min |
71 | Kontynuuj wzdłuż A6 Droga płatna Fotoradar za 65,5 km | 44 min |
72 | Skręć w lewo na rozwidleniu Droga częściowo płatna Fotoradary zaczynają się za 66,9 km | 43 min |
73 | Kontynuuj wzdłuż A7 Droga częściowo płatna Fotoradary zaczynają się za 2,0 km | 1 godz. 58 min |
74 | Zjedź A9/E15 w kierunku Roquemaure/Nîmes/Montpellier/Toulouse/Barcelone Droga płatna | 1 min |
75 | Wjazd w A9 Droga częściowo płatna Fotoradary zaczynają się za 58,1 km Wjazd na teren: Hiszpania | 2 godz. 37 min |
76 | Kontynuuj wzdłuż AP-7 Droga płatna | 29 min |
77 | Kontynuuj wzdłuż A-7 | 5 min |
78 | Kontynuuj wzdłuż E-15/AP-7 (drogowskazy na Barcelona) Droga częściowo płatna | 37 min |
79 | Kontynuuj wzdłuż C-33 (drogowskazy na Barcelona) Droga płatna | 7 min |
80 | Zjedź w kierunku Barcelona Rondes/AP-2/AP-7/C-32/C-31/N-II | 1 min |
81 | Wjazd w Autopista del Vall?s | 1 min |
82 | Kontynuuj wzdłuż Ronda del Litoral/B-10 (drogowskazy na Ronda Litoral/Sant Andreu/C-31/Badalona/B-20/C-32/N-II/Mataró) | 3 min |
83 | Zjazd 28-Gran via w Gran Via de les Corts Catalanes | 6 min |
84 | Skręć w lewo, pozostając na Gran Via de les Corts Catalanes | 1 min |
85 | Skręć w pierwszą w prawo, pozostając na Gran Via de les Corts Catalanes | 1 min |
86 | Kontynuuj wzdłuż Plaça de Tetuan | 1 min |
87 | Skręć w prawo na rozwidleniu | 1 min |
88 | Kontynuuj wzdłuż Passeig de Sant Joan | 1 min |
89 | Skręć w prawo w Ronda de Sant Pere | 3 min |
*Dane o utrudnieniach w ruchu drogowym udostępniane przez GDDKiA
Ostatnio wyszukiwane trasy
trasa | długość | czas |
---|---|---|
Chodzież - Lubnica |
86.6 km | 1:40 |
Góra Kalwaria - Grodno, Białoruś |
293 km | 3:57 |
Solec Kujawski - Kępno |
342 km | 3:26 |
Najczęciej wyszukiwane trasy
trasa | długość | czas |
---|---|---|
Łączna 2, Karpacz - U vápenné skály 1032/3, 147 00 Praha-Praha 4, Czechy |
176 km | 2:39 |
Bibianów - Plopsa, 6211 Les Bons Villers, Belgia |
1180 km | 10:29 |
KRAKÓW - PRAGA |
537 km | 4:40 |