Pokaż na mapie
Wybrana trasa: belgia - francja
Odległość: 656 km | Czas jazdy: 6:00
Lp. | Opis | Następny punkt | Odległość |
1. | Kieruj się Rue du Mitan na północny wschód w stronę Avenue Stassart/N567 | 0:23, 0.17 km | 0 km |
2. | Skręć w lewo w Avenue Stassart/N567 Przejedź przez 1 rondo |
0:45, 0.97 km | 0.17 km |
3. | Skręć w lewo w Chaussée de Bruxelles/N5 Jedź dalej drogą N5 |
0:15, 2.31 km | 1.14 km |
4. | Wjedź na E42 przez zjazd w kierunku Mons | 0:02, 22.4 km | 3.45 km |
5. | Wjedź na E19/E42 | 0:26, 29.3 km | 25.9 km |
6. | Na rozwidleniu trzymaj się lewej strony, pozostając na E19 Wjeżdżasz do: Francja |
0:05, 7.26 km | 55.2 km |
7. | Kontynuuj wzdłuż A2/E19 Droga częściowo płatna |
0:53, 77.6 km | 62.4 km |
8. | Kontynuuj wzdłuż A1 Droga częściowo płatna |
1:18, 121 km | 140 km |
9. | Zjedź A3/E15 w kierunku A104/Bordeaux/Nantes-Lyon/Marne-la-Vallée/Sarcelles/Paris-Est/Bobigny/Garonor | 0:10, 0.26 km | 261 km |
10. | Kontynuuj wzdłuż A3/E15 | 0:44, 17 km | 261 km |
11. | Zjedź w lewo w kierunku Vers/A4/A6/A10/Aéroport Orly/Porte de Montreuil/Périphérique Sud | 0:48, 0.48 km | 278 km |
12. | Trzymaj się lewej strony i wjedź na Boulevard Périphérique | 0:48, 7.76 km | 278 km |
13. | Zjedź A6B w kierunku A10/Bordeaux/Nantes/Lyon/Évry/Aéroport Orly-Rungis | 0:59, 0.8 km | 286 km |
14. | Kontynuuj wzdłuż A6B | 0:57, 8.77 km | 287 km |
15. | Na rozwidleniu trzymaj się prawej strony, jadąc dalej po E50, podążaj za znakami ,,A10/E5/Palaiseau/Étampes/Bordeaux-Nantes/Massy/Longjumeau" | 0:36, 0.8 km | 296 km |
16. | Wjedź na A10/E50 | 0:03, 2.86 km | 296 km |
17. | Na rozwidleniu trzymaj się prawej strony, pozostając na A10 Droga częściowo płatna |
0:23, 36.3 km | 299 km |
18. | Na rozwidleniu trzymaj się lewej strony, jadąc dalej po A10/E5, podążaj za znakami ,,A71/Toulouse/Clermont-Ferrand/Bordeaux/Orléans/A20" Droga płatna |
0:17, 71.7 km | 336 km |
19. | Na rozwidleniu trzymaj się prawej strony, jadąc dalej po A71/E9, podążaj za znakami ,,A20/Toulouse/Clermont-Ferrand/Vierzon/Orléans-Centre" Jedź dalej drogą A71 Droga płatna |
1:13, 197 km | 407 km |
20. | Zjazd 10 w kierunku Montluçon/Guéret/Cosne d'Allier/Commentry Droga płatna |
0:25, 0.38 km | 604 km |
21. | Kontynuuj wzdłuż A714 Droga częściowo płatna |
0:13, 8.91 km | 605 km |
22. | Kontynuuj wzdłuż N145 | 0:31, 37.4 km | 613 km |
23. | Zjazd 43 w kierunku Aubusson/Ahun/Chénérailles/Gouzon | 0:15, 0.22 km | 651 km |
24. | Na rondzie trzeci zjazd w D40 | 0:01, 0.67 km | 651 km |
25. | Jedź dalej prosto, pozostając na D40 | 0:24, 2.53 km | 652 km |
26. | Skręć w prawo w Croix de Manerbe/Les Querelles Jedź dalej drogą Les Querelles |
0:19, 0.55 km | 654 km |
27. | Kontynuuj wzdłuż Cocaroux/Grand Varenne Jedź dalej drogą Grand Varenne |
0:46, 0.78 km | 655 km |
28. | Skręć w lewo | 0:12, 0.04 km | 656 km |
29. | Lekko w prawo | 0:19, 0.14 km | 656 km |
30. | Skręć w lewo | 0:30, 0.14 km | 656 km |
*Dane o utrudnieniach w ruchu drogowym udostępniane przez GDDKiA
Ostatnio wyszukiwane trasy
trasa | długość | czas |
---|---|---|
Chodzież - Lubnica |
86.6 km | 1:40 |
Góra Kalwaria - Grodno, Białoruś |
293 km | 3:57 |
Solec Kujawski - Kępno |
342 km | 3:26 |
Najczęciej wyszukiwane trasy
trasa | długość | czas |
---|---|---|
Łączna 2, Karpacz - U vápenné skály 1032/3, 147 00 Praha-Praha 4, Czechy |
176 km | 2:39 |
Bibianów - Plopsa, 6211 Les Bons Villers, Belgia |
1180 km | 10:29 |
KRAKÓW - PRAGA |
537 km | 4:40 |