Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.plMotoryzacjaWiadomościAktualności

Przyzwoita oferta kredytowa na Seata Leona

2013-12-05 14:15

Przyzwoita oferta kredytowa na Seata Leona

Przyzwoita oferta kredytowa na Seata Leona
Seat we współpracy z Volkswagen Bank opracował ciekawy plan kredytowy na zakup modelu Leon. Tylko do końca roku właścicielem flagowego kompaktu hiszpańskiej marki można zostać już od 426 zł miesięcznie w ramach AutoKredytu. Poniżej szczegóły z informacji prasowej.


SEAT Leon powstał w wyniku połączenia hiszpańskich emocji niepowtarzalna, dynamiczna stylistyka i osiągi oraz niemieckiej inżynierii zaawansowane technologie, nowoczesne jednostki napędowe i jakość. Kompakt jest obecnie dostępny w wersjach 3 i 5-drzwiowej. W 2014 r. do sprzedaży w Polsce trafi wersja kombi (ST).

SEAT Leon w AutoKredycie
Tylko do końca grudnia br. SEAT Leon jest dostępny już od 426 zł (wersja 3-drzwiowa) lub od 443 zł miesięcznie w ramach AutoKredytu w Volkswagen Bank Polska. Jest to rozwiązanie finansowe, które zapewnia bardzo niską miesięczną ratę oraz możliwość komfortowej wymiany auta na nowe. Właściciel korzysta z samochodu przez 3 lub 4 lata, a miesiąc przed zakończeniem umowy może wybrać jedną z trzech form jej zakończenia: zwrot pojazdu z możliwością podpisania kolejnej umowy kredytowej i wymiany auta na nowe, spłatę w ratach lub spłatę jednorazową. W przypadku zwrotu samochodu, jego odkup gwarantuje Volkswagen Bank. Kredyt posiada atrakcyjne oprocentowanie 0%. Co istotne, klienci zainteresowani zakupem nowego SEAT-a w AutoKredycie nie muszą posiadać wkładu własnego.

Dzięki ścisłemu powiązaniu finansowania samochodu z jego wartością rezydualną, właściciel spłaca tylko kwotę, jaką auto traci na wartości w okresie kredytowania. W efekcie miesięczna rata może być nawet o połowę niższa, niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań kredytowych. W krajach Europy Zachodniej to rozwiązanie cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest to przyszłość rynku finansowania samochodów również w Polsce mówi Michał Dyc, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Współpracy z Dealerami w Volkswagen Bank Polska S.A.

Inne możliwości sfinansowania SEAT-a Leona
Klienci, którzy są zainteresowani długookresowym kredytem ratalnym mogą sfinansować SEAT-a Leona w Kredycie 0%. Dla wszystkich okresów finansowania (od 12 do 60 miesięcy) oprocentowanie kredytu wynosi 0%. Kredyt dostępny jest z wkładem własnym już od 0%. Prowizja bankowa także wynosi 0%.

Dla osób, które dysponują gotówką i są w stanie pokryć 50% wartości samochodu, Volkswagen Bank Polska przygotował Kredyt Wygodna Spłata 2x50%. Pozostała wartość spłacana jest po roku przy zerowym oprocentowaniu nominalnym.

Przedsiębiorcy mogą sfinansować SEAT-a Leona w Leasingu 106% Niska Rata oraz Leasingu 107% Niska Rata z ubezpieczeniem GAP. Oferta obowiązuje do końca b.r. Produkty finansowe Volkswagen Bank Polska są dostępne z atrakcyjnym ubezpieczeniem komunikacyjnym 3,3%. Wysokość miesięcznej raty w AutoKredycie można wyliczyć na stronie kalkulator.vwbank.pl.

Tagi: volkswagen, auto, seat, polsce, fso kombi, seat leon
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl
 • Oto najcenniejsze marki motoryzacyjne 9.10.2015 (01:29)
  Oto najcenniejsze marki motoryzacyjne
  Toyota po raz 12 została ogłoszona najcenniejszą marką motoryzacyjną rankingu Best Global Brands. Duży spadek zaliczył natomiast Volkswagen. Toyota po raz 12 została ogłoszona najcenniejszą marką motoryzacyjną rankingu Best Global Brands. Duży spadek zaliczył natomiast Volkswagen.
Wiadomości Auto-Moto
 • Samochód przyszłości od Mercedesa. Wnętrze jak... salon

  Prototypowy autonomiczny pojazd badawczy

 • Auto na pedały, które waży zaledwie 31 kilogramów

  Przeszedł pomyślnie testy na drogach, wkrótce

 • Wybrały najbardziej kobiecy samochód. Dobra decyzja?

  W jury konkursu zasiadły znane dziennikarki z

Oferty motoryzacyjne

Model Rok prod. Ilość ogł. Śr. cena [zł]
Volkswagen Golf 2014 20889 21,5 tys.
Mercedes CE 2014 8209 33,4 tys.
Audi A3 2014 3820 26,0 tys.
Volkswagen Passat 2014 3532 28,4 tys.
BMW Seria 1 2012 3506 18,1 tys.
zobacz wszystkie